Genel

Aşk Nedir?

Hayatımızda bizi tanimayalan bazi anlar vardir gidip gidip tekrar yasadigimiz anlar bu yaşadığımız anlar bizim kendimiz icin en özel anlardır ondan onceki hayatimin basit ve netti ama şimdi ondan sonra sadece sonrasi var.

Hayatında birine bu kadar aşık olabilirsin ve tekrardan onu bulman tekrardan denk gelmen butun kaderini değiştirir,sonra herşeyin güzel olacağını eminsindir. Bütün güzelliklerin onunla beraber devam edebiliyor olaması hic bir zaman seni bırakmayacağına eminsindir. Bırakmayacak olması sana sevgisinden değil sana vermiş olduğu kalbinde senin yaşamandan kaynaklıdır.

O en güzel kalbi hic bir zaman bulamayacağından her geçen gun eminsindir ve her seferinde uyurken iyiki benim oldun tekrardan dersin aradan yıllarda geçse seni ilk günkü gibi seviyor olması icindeki sana olan inancı kadar kalmıştır kalan inanç seni ona sevdiğine olan inancı. Bu inanci bir kez olsun yarıda kesmeğeceksindir ve kesmeğeceğine bir gram şüphesi yoktur. İlk günden bu yana seninle beraber ise aynı sevgi ile gerçek aşkın odur.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir